ana sayfa / Diğer / Bunu yapan yandı!

Bunu yapan yandı!

İSTANBUL Eyüpsultan’da asker uğurlaması esnasında yolu trafiğe kapatarak drift yapan şüpheli Şenol A. yakalandı. Yeni trafik kanununa göre cezası 235 liradan 5 bin 10 liraya çıkan ceza miktarı ilk kez sürücü Şenol A.’ya uygulandı Alibeyköy polis merkezine gönderilen Şenol A. “Pişmanım bir daha yapmayacağım.” dedi.

Sosyal medya üzerinde yayılan otomobille yolu kapatarak drift yapılan görüntüler üzerine polis tarafından soruşturma açıldı. Polis Eyüpsultan’ın Mareşal Fezvi Çakmak caddesi üzerinde meydana gelen olayı Şenol A. adlı kişinin yaptığını tespit etti. Yapılan çalışmada bir asker uğurlaması esnasında çekildiği anlaşılan görüntülerde Şenol A.’nın askere giden iki kişinin çevresinde drift yaptığı belirlendi.

POLİS GÖZALTINA ALDI 5 BİN 10 LİRA CEZA KESİLDİ

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından sürücü Şenol A. polis tarafından tutuklandı. Trafik ceza kanununda yapılan değişiklikler sonucu sürücü Şenol A.’ya 5 bin 10 lira para ceza kesildi. Yeni Trafik Kanunu’nun ilk cezası ilk kez Şenol A.’ya uygulandı. Daha önceki ceza miktarının 235 lira olduğu belirtildi.

OTOMOBİLİNE VE EHLİYETİNE 60 GÜN SÜRE İLE EL KONDU

Sürücü Şenol A.’nın otomobiline de 60 gün süreyle el kondu. Ayrıca ehliyetine de el konan Şenol A.’nın akıl sağlığının yerinde olduğunu kanıtlamasından sonra 60 gün sonra ehliyetini geri alabileceği belirtildi.

SÜRÜCÜ “PİŞMANIM BİR DAHA YAPMAYACAĞIM”

Gayrettepe’de bulunan Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünde işlemlerinden sonra adli işlem yapılması için Alibeyköy polis merkezine sevk edilen şüpheli Şenol A. “Yaptığımdan çok pişmanım. Bir daha yapmayacağım.” dedi.

Bunu da takip et

Yakınlarının Hayatını Kaybettiklerini Öğrenince, Hastanenin Camlarını Kırdı

Sivas’ta ameliyat sırasında hayatını kaybeden hastanın yakınları, hastane binasının camını kırdı. Taşkınlığı polis ekipleri önledi. …