ana sayfa / Son Dakika / Cenk Tosun’dan Örnek Davranış

Cenk Tosun’dan Örnek Davranış

Beşiktaşlı bir taraftarın çocuğuyla birlikte paylaştığı Cenk Tosun formalı fotoğrafını gören Milli Yıldız Cenk Tosun kayıtsız kalmadı. Fotoğrafı gören Cenk Tosun, duygulandığını ifade edip taraftara imzalı formasını gönderdi.

Bir taraftarın paylaştığı fotoğrafa, Beşiktaş’ın eski futbolcusu Tosun ilgisiz kalmadı.

Halit Tonkuş isimli bir taraftarın sosyal medyadan Vodafone Park’ta çocuğu ile birlikte paylaştığı fotoğrafı gören yıldız futbolcu Cenk Tosun, duyarsız kalmadı. Halit Tonkuş, çocuğu ile birlikte Beşiktaş maçını izlemek üzere Vodafone Park’a gitti. Tonkuş ve çocuğu, maça Cenk Tosun’un 14 numaralı Everton formasını giyerek izlemeye gitti. Stadda Tonkuş çocuğuyla beraber hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra baba Halit Tonkuş, çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı ve “Eksik bir şeyler var… @CenkTosun_” notunu düşerek Cenk Tosun’u etiketledi.

 

“ÇOK DUYGULANDIM”

Cenk Tosun da paylaşılan fotoğrafı görünce Tonkuş’a “Abi selam resmini görünce çok duygulandım.. tanışmak isterim forma yollamak isterim imzalı” mesajını attı.Yıldız futbolcu Cenk Tosun aradan çok vakit geçmeden sözünü tuttu ve imzalı Everton formasını Tonkuş’a ulaştırdı. Son olarak imzalı formayı alan Halit Tonkuş, “Evladınla maça gidersin, poz verirsin, duygularını paylaşırsın. Formada ismi yazan adam fotoğrafı görmüştür duygulanır ve forma göndermek ister, ama bu da yetmez maçta giydiği kendi formasını gönderir. Beşiktaşlılık duruşunu yüreğinde yaşayan adam @CenkTosun_” paylaşımında bulundu.

 

 

 

 

 

Bunu da takip et

Yakınlarının Hayatını Kaybettiklerini Öğrenince, Hastanenin Camlarını Kırdı

Sivas’ta ameliyat sırasında hayatını kaybeden hastanın yakınları, hastane binasının camını kırdı. Taşkınlığı polis ekipleri önledi. …