ana sayfa / Son Dakika / CHP’den, caminin elektriğinin kesilmesine tepki

CHP’den, caminin elektriğinin kesilmesine tepki

CHP eski İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Boğaziçi Elektrik’in, İstanbul’un en büyük camilerinden Yavuz Selim Cami’nin elektriğinin kesilmesine tepki gösterdi. 

CHP eski İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Twitter hesabından konuyla ilgili paylaşımlarda bulundu.

Yarkadaş şu mesajı paylaştı:

“Yeni Şafak Gazetesi’ndeki habere göre Boğaziçi Elektrik, İstanbul’un en büyük camilerinden biri olan Fatih’teki Yavuz Selim Cami’sinin elektriğini kesip, aboneliğini iptal edip sayaçlarını söktü. Allah göstermesin; bu uygulama CHP iktidarına denk gelse neler söylenirdi neler…

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, püsküllü deliyi ziyaret edip cumhuriyete savaş ilan edeceğine, yönetimindeki camilerle ilgilen… O vergiler sana halkımız ibadetini yerine getirebilsin diye aktarılıyor. Mevcut bütçeye rağmen caminin elektriğinin kesilmesi sizin ayıbınızdır.

Ve meselenin başka bir boyutu: Caminin elektriğini ‘borcunu ödemedi’ diye kesip sayacını da söken CK Boğaziçi Elektrik, CHP’ye gece gündüz iftira atan ve ‘Camileri ahır yaptılar’ yalanını söyleyen ATV – Sabah’ın kağıt üzerindeki sahibi M. Cengiz’e ait! Gör bunu halkım ve unutma!”

Bunu da takip et

Yakınlarının Hayatını Kaybettiklerini Öğrenince, Hastanenin Camlarını Kırdı

Sivas’ta ameliyat sırasında hayatını kaybeden hastanın yakınları, hastane binasının camını kırdı. Taşkınlığı polis ekipleri önledi. …