ana sayfa / Son Dakika / Ekonomik kriz Ege ekibini vurdu!

Ekonomik kriz Ege ekibini vurdu!

Borç nedeniyle Manisaspor’un elektrik ve suları kesildi.

Bir dönem Süper Lig’de oynadığı futbol ve kadrosundaki isimlerle adından söz ettiren Ege ekibi Manisaspor, ekonomik olarak sıkıntılı günler yaşıyor. Maddi sıkıntılar nedeniyle genç ağırlıklı bir kadro ile mücadele eden Manisaspor’da ödenmeyen borçlar nedeniyle elektrik ve sular kesildi. Manisaspor’un antrenman tesisleri karanlığa büründü.

Ege’yi yıldızlar topluluğu kadrosuyla uzun süre Süper Lig’de temsil etmesinin ardından son dönemde borç yüküyle tarihinin en sıkıntılı yıllarını yaşayan, TFF 2’nci Lig Beyaz Grup’ta 9 puanı silindikten sonra eksi 1 puan ve genç ağırlıklı kadroyla ayakta kalmaya çalışan Manisaspor’a bir darbe daha geldi.

Tarık Almış Tesisleri’nin ışıkları söndü

Kulübün aylardır başını ağrıtan elektrik ve su borçları nedeniyle Tarık Almış Tesisleri karanlığa gömüldü. Destek alamadan Manispor’u ayakta tutmaya çalışan, daha önce aynı sıkıntıyı birçok kez yaşayan yönetim, borcu ödemek için kaynak arıyor.

Manisaspor’da geçen sezon personele maaş ödeyemeyen eski yönetim, çalışanları ücretsiz izne çıkarmıştı. Haziran ayındaki kongrede görevi devralan Bülent Baygeldi başkanlığındaki yeni yönetim, Tarık Almış Tesisleri’ni harap ve böcek basmış bir halde bulduktan sonra elden geçirmişti.

Manisaspor, TFF 2’nci Lig Beyaz Grup’ta bu hafta Yılport Samsunspor’a konuk olacak.

 

 

Bunu da takip et

Yakınlarının Hayatını Kaybettiklerini Öğrenince, Hastanenin Camlarını Kırdı

Sivas’ta ameliyat sırasında hayatını kaybeden hastanın yakınları, hastane binasının camını kırdı. Taşkınlığı polis ekipleri önledi. …