ana sayfa / Dünya / Keçi Sahibin 20 Bin Eurosunu Yedi

Keçi Sahibin 20 Bin Eurosunu Yedi

Sırbistan’da bir kedi sahibinin parasını yedi. Belha adlı keçi, 20 bin euro yedi. Keçi masada yalnızca 300 euro bıraktı. Duruma çok sinirlenen şahıs, keçiyi kızartıp yedi.

Simic ailesi, Sırbistan’da Arandelovac şehri yakınındaki Ranilovic köyünde yaşayor. Aile, 10 hektar toprak almak için 20 bin euro topladı. Satıcıyı bekleyen aile, parayı sayıp masaya bıraktı.

Milena Simic, “Kayınpeder sabah hayvanlara yem vermek için çıktı ve kapının açık kaldığını fark etmedi. Birkaç yıldır bizde yaşayan keçi Belka, eve girerek masadaki parayı yemeye başladı. Bir hışırtı ve gürültü duyunca kocam neler oluyor diye bakmaya gitti ve çok fenalaştı, neredeyse kalbi duracaktı. Belka masadaki tüm parayı yedi, sadece 300 euro kaldı, geriye kalan para çiğnendi ve yutuldu” diye anlattı.

Kadın, “Kocam o andan itibaren konuşmuyor, sadece oturup tek bir noktaya bakıyor” diye ekledi. Haberde, keçinin kesilip kızartıldığı da aktarıldı.

https://www.dailymotion.com/haberler

 

Bunu da takip et

Yakınlarının Hayatını Kaybettiklerini Öğrenince, Hastanenin Camlarını Kırdı

Sivas’ta ameliyat sırasında hayatını kaybeden hastanın yakınları, hastane binasının camını kırdı. Taşkınlığı polis ekipleri önledi. …