ana sayfa / Son Dakika / “Vahiy geldi kıyamet kopacak”

“Vahiy geldi kıyamet kopacak”

Ayvalık’ta bulunan Ali Çetinkaya Ortaokulu’nda matematik öğretmenliği yapan Emre Nur ‘Bana vahiy geldi, kıyamet kopacak.’ diyerek istifa etti.
Toplum olarak bunu da gördük. Çocuklarımızı, geleceğe hazırlasınlar diye teslim ettiğimiz öğretmenler de kendilerini kaybetmiş durumdalar. Son olarak bir matematik öğretmeninin, sosyal medya hesabından paylaştığı istifa dilekçesi ülke olarak ne kadar cinnet halinde olduğumuzu göstermekte.
11 Kasım’da bir yıldızın dünyaya düşeceğini belirten Nur, ‘Zaten 12 Kasım’da gidecek bir işiniz olmayacak. Bana uyun. Paranızı süse değil, erzağa ayırın’ dedi.
Emre Nur adlı kişi, istifa dilekçesini sosyal medya hesabından paylaştı.
“11 Kasım’da Tarık Yıldızı’nın yere düşeceği Allahım tarafından vahiy yoluyla bildirildi. Bana bildirilen bu durumu insanlara anlatmama rağmen kimse bana inanmamaktadır” diyen Nur, anlattıklarının doğruluğunun görülmesi için istifa ettiğini belirtti.
Nur, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Arkadaşlar; Kalbinizi ferah tutun ve namaza hala başlamadıysanız, artık başlayın. Bu sizin için öngörülendir. İçki günah değildir ama içtikten sonra günah işlemek çok kolaydır. Elbette içmezseniz daha iyi olur. İçkiliyken namaz kılmayın. Şimdi bütün olanları ve konuşanları iyi izleyin. Herşey Allah’ın izniyledir. Benim emin olduğum şeyden, siz de emin olun. Bırakın konuşanları, benim gönderilerimi okuyun. Dedim ya arslan uyandı. Sağa sola kaçışan yaban eşekleri gibiler. Zaten 12 kasımda gidecek bir işiniz olmayacak. Bana uyun.Paranızı süse değil, erzağa ayırın” ifadelerini kullandı.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kaynakları olayı doğruladı. Öğretmen Emre Nur’un artık derslere girmediği belirtildi.

Bunu da takip et

Yakınlarının Hayatını Kaybettiklerini Öğrenince, Hastanenin Camlarını Kırdı

Sivas’ta ameliyat sırasında hayatını kaybeden hastanın yakınları, hastane binasının camını kırdı. Taşkınlığı polis ekipleri önledi. …